Jídelní souprava Silicone Meal Essentials Set Beaba s hrníčkem a talířem se lžičkou a bryndák zeleno-šedá od 8 měsíců

Popis produktu

Jídelní souprava Silicone Meal Essentials Set z dílny prestižní francouzské značky Beaba představuje vše, co k prvnímu skutečnému jídlu dětičky a rodiče potřebují. Čtyřdílná jídelní souprava v kombinaci šedé a zelené barvy sestává z talíře, hrníčku, bryndáčku a tréninkové lžičky 2nd age. Tato jídelní souprava Beaba Meal Essentials Set je speciálně navržena pro potřeby dětiček, které začínají samostatně jíst a je vhodná pro děti již od 8 měsíců.

Celá jídelní sada je vyrobena z kvalitního hrubého silikonu, který je zároveň nerozbitný a pro děti jako stvořený. Oblé a vyvýšené tvary dětského nádobí zajistí snadné nabírání jídla a rodiče jistě potěší přísavky na talíři, které je udrží během jídla na místě. Výhodou jsou také ouška na hrníčku a praktický sosaček, díky kterému se děti naučí samostatně pít. Silikonovou jídelní soupravu doporučujeme mýt ručně pro dlouhé zachování kvality.

Prestižní francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Designéři značky Beaba si při navrhování nových produktů dávají záležet na tom, aby nové pomůcky splňovaly kritéria nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou jednoduché na použití a jsou každoročně oceňovány i odbornými porotami.

Vlastnosti

  • 4dílná jídelní souprava pro děti
  • pro děti od 8 měsíců
  • z nerozbitného materiálu
  • s praktickými přísavkami
  • moderní francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry balení21*9*23 cm
Hmotnost570 g
Barvazelená,šedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.