Magnetické abecedy Graffiti Jnaod 52 ks

Popis produktu

Set magnetické abecedy Graffiti je pěkná souprava písmen vhodná pro děti od 3 do 8 let. V balení je spolu 52 magnetů, každý má velikost 5 cm, jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Dětské magnety rozvíjí dětskou fantazii, děti si z nich mohou poskládat různá slova a věty. Pomocí magnetů můžete děti učit číst. Manipulací s magnetkami se rozvíjí jemná dětská motorika, také prostorová představivost. Magnetky pro děti se dají využít i ve škole, na magnetických tabulích Janod nebo jednoduše doma na lednici. Je to nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků. Souprava dětských magnetek přichází v praktickém balení s ouškem na zavěšení.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo, protože ve velké míře přispívají k optimálnímu vývoji dítěte. Všechny hračky Janod mají jistý edukační význam, protože ovlivňují mentální a fyzický rozvoj dítěte. Hračky Janod mají svou tradici, přičemž se využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je výrobce jedinečných a kvalitních dřevěných hraček s francouzským designem, které jsou nejen zábavné, ale i rozvíjejí inteligenci dětí. Jeho historie sahá do roku 1970. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • souprava 52 magnetických písmen a číslic
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • na povrchu hračky jsou použity zdravotně nezávadné barvy a laky
 • velikost každé magnetky 5cm
 • vhodná pro děti od 3 do 8 let
 • v pestrých barvách, které děti zaujmou
 • rozvíjí dětskou motoriku, prostorovou představivost, fantazii dětí
 • vhodné na učení se číst a počítat ve škole nebo doma
 • v praktickém balení s ouškem na zavěšení
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20*5*20 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...