Hudební šperkovnice Jewellery Rectangle Musical Box - Natachka Janod #VALUE!

Popis produktu

Janod šperkovnice Jewellery Rectangle Music Box - Minuschka je úžasná hračka vhodná pro holčičky od 3 do 8 let. Dětská šperkovnice má tvar obdélníku, její rozměry jsou 17,5*11*10 cm. Malé parádnice si do šperkovničky mohou uložit všechny své cennosti a poklady jako jsou prsteny, náušnice, náhrdelníky, náramky. V šperkovnici pro dívky je mnoho prostoru na odkládání drobností, má krásnou holčičí růžovou barvu. Ve vrchní části je malá balerína, která se točí do rytmu hudby po natočení šperkovnice. Dalším nezbytným doplňkem je malé zrcátko, ve kterém se holčičky mohou ohlížet. Dětská hudební šperkovnice je nádherná nadčasová hračka, která nesmí chybět v pokoji žádné malé princezny, vyrobena z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Hračky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Všechny hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Dívky se parádění a odkládáním šperků do své vlastní šperkovnice přibližují světu dospělé. Dětská šperkovnička Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane nezbytným doplňkem v životě každého děvčátka.

Janod je renomovaná francouzská společnost, jejíž historie sahá do roku 1970. Zabývá se vývojem prvotřídních hraček pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou francouzské značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • hudební šperkovnice s balerínou
 • rozměry 17,5*11*10 cm
 • po natočení hraje hudbu Begatelle a moll
 • v růžové barvě, ve tvaru obdélníku
 • z kvalitního lehkého, ale pevného kartonu
 • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
 • vhodná pro děti od 3 do 8 let
 • ideální na rozvoj jemné motoriky, hmatové citlivosti
 • děti se přibližují světu dospělých
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • unikátní francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu17,5*11*10 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...