Dřevěná lepící písmena Sophie la Girafe Letters Janod 144 ks

Popis produktu

Janod set dřevěné lepící písmena Sophie la Girafe Letters je úžasná rozsáhlá sada písmen abecedy vhodná pro děti od 3 do 6 let. Jsou v ní všechny základní písmena abecedy, které mají rozměry 5,8*0,6*7 cm. Jednotlivá písmenka mají pestré veselé barvy, jsou s motivy různých zvířátek. Souprava dřevěných písmen Janod je vyrobena z kvalitního dřeva v kombinaci s lepícím materiálem, takže se dá pohodlně nalepit na různé povrchy. Dřevěné písmenka Janod mají především vzdělávací funkci. Děti se díky nim mohou učit abecedu nebo skládat z nich různá slova a učit se tak číst ve školce nebo ve škole. Díky písmenkům ze dřeva se tak děti budou hravou formou učit to, co lze na první pohled pro ně vypadá náročně a nezvládnutelně. Písmenka s motivem safari zvířátek jsou dobrým pomocníkem a vedou nejmenší děti na cestě ke vzdělání a učení.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu rozvoji dítěte. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu je dřevěná souprava Janod nadčasová, bude se s ní hrát a vzdělávat několik dalších generací. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je výrobce inspirovaný francouzským designem, zabývající se výrobou kvalitních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • souprava 144 dřevěných lepicích písmen s jemným povrchem
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 3 do 6 let
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • velký vzdělávací význam
  • rozvíjí dětskou inteligenci, logické myšlení
  • ideální na učení se abecedy a čtení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...