Zahradnická souprava Coccia Janod plechová červená

Popis produktu

Janod červený plechový zahradnický set Cocci je pěkná outdoorová hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Plechová sada má veselou červenou barvu s motivem berušky, která se zalíbí každému malému zahradníkovi. Tato hračka je ideální pro všechny kluky i holky, kteří mají rádi hraní se venku. Součástí dětské sady jsou hrábě, rýč, rukavice, kbelík a konve. Všechno jsou to skvělé pomůcky pro děti do zahrady nebo kdekoliv venku. Velmi se hodí pro usilovné a pracovité děti, které chtějí pomoci rodičům v zahrádce. Je to nadčasová souprava a zároveň velký pomocník pro děti, který se bude líbit dětem i po několika letech, vyrobená z kvalitního plechu a zdravotně nezávadných barev a laků.

Hračky z plechu jsou maximálně přizpůsobeny na dětské hry venku, protože jsou vyrobeny z odolných a kvalitních materiálů. Rovněž jsou ošetřeny bezpečnými barvami a laky, takže se při dětských hrách nemusíte bát o své ratolesti. Všechny hračky Janod mají jistý edukační charakter, přispívají k mentálnímu, ale i fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací dítěte s plechovým nářadím se rozvíjí jemná dětská motorika. Dítě má velký pocit odpovědnosti, pokud mu je přidělen nějaký kousek zahrady, o který se má samo starat. Souprava do zahrady pro děti je na to skvělým prostředkem. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu je plechová hračka Janod nadčasová, bude pěkná a atraktivní pro děti i po několika letech.

Společnost Janod se zabývá produkcí kvalitních a originálních hraček s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • plechová sada na hraní venku
  • ideální pro děti, které rády pomáhají rodičům při práci v zahradě
  • na povrchu jsou použity zdravotně nezávadné barvy a laky
  • vhodná pro děti od 3 do 8 let
  • v krásné červené barvě
  • rozvíjí jemnou dětskou motoriku
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • originální francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...