Kolotoč se zvukem - káča zvířata Janod od 18 měsíců

Popis produktu

JANOD plechový kolotoč se zvukem je pěkná hračka vhodná pro děti od 18 do 36 měsíců. Dětský kolotoč je tradiční hračka káča, která přichází ve dvou různých barvách - v zelené a fialové. Káča pro děti při točení vydává zvuky. Dětská hračka svými pestrými barvami, veselými zvuky a hezkými obrázky na povrchu jednoznačně zaujme každé malé děťátko, zaručí mu dlouhé hodiny plné zábavy. Děti prostřednictvím plechové káči poznávají tvary a barvy, zvuky, rozvíjejí svou jemnou motoriku a také sluch. Kolotoč na hraní pro děti je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky JANOD mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami JANOD se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost, díky zvukem hračky se rozvíjí i dětský sluch a pozornost. Dětská hračka JANOD se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem každého děťátka. Hračky JANOD mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů.

JANOD je renomovaný francouzský výrobce, jehož historie sahá do roku 1970. Zabývá se výrobou prvotřídních hraček pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti JANOD splňují všechny přísné standardy a předpisy. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou francouzského výrobce JANOD stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • tradiční hračka - káča
  • při pohybu vydává zvuky, točí se
  • rozměry 13*13*14 cm
  • pestrobarevný veselý motiv pro kluky i holky
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 18 do 36 měsíců
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, sluchu, poznávání tvarů a barev
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu13*13*14 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...