Karnevalový kostým T-Rex Dino Sackanimo Janod z lehkého kartonu

Popis produktu

Dětský karnevalový kostým T-Rex Dino Sackanimo je krásný kostým vhodný pro děti od 3 do 6 let. Kostým na karneval má strašidelný pestrobarevný motiv dinosaura. Je vyroben z lehkého kartonu, takže sedne jako ulitý na každé děťátko. Děti mají zaručený úspěch a vyniknutí na každém karnevalu, ale zabaví se s ním i při hraní se doma. Dopřejte svým dětem ten skvělý pocit maskování díky krásnému kostýmu dinosaura, který je jednoduchý a přesto tak zajímavý. Je to nadčasový doplněk na karneval pro každé dítě, který se bude líbit několika generacím, vyrobený z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Všechny výrobky Janod mají jistý edukační význam, protože ovlivňují optimální vývoj dítěte. Kostýmem na karneval se rozvíjí dětská fantazie a představivost, děti si mohou hrát různé role a bavit sebe i své okolí. Díky jedinečnému designu, kvalitním materiálům a pestrým barvám kostýmu na karneval neodolá žádné dítě.

Janod je výrobce kvalitních hraček a doplňků s francouzským designem, které jsou nejen zábavné, ale i rozvíjejí inteligenci dětí. Jeho historie sahá do roku 1970. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dětský karnevalový kostým s veselým motivem
  • z lehkého kartonu
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • rozměry 69*15*95cm
  • vhodný pro děti od 3 do 6 let
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • inspirovaný francouzským designem
Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu69*15*95 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...