Dřevěný topinkovač Picnik Toaster Janod s 9 doplňky

Popis produktu

Janod dřevěný topinkovač Picnik Toaster je zajímavá dřevěná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. V balení naleznete spolu s toustovačem i 9 úžasných doplňků: topinky, příbory, šálek s podšálkem, máslo, džem a obrus. Díky těmto doplňkům se vaši malí kuchaři a kuchařky budou při přípravě snídaně cítit jako profesionálové. Dětský topinkovač v sobě může upéct dvě dřevěné topinky, má nastavitelné úrovně pečení, realistické bílo-hnědé barevné provedení a design. Prostřednictvím dřevěné hračky se rozvíjí dětská fantazie a představivost, jemná motorika a děti se přibližují světu dospělých, je to skvělý doplněk k dřevěné kuchyňce Janod. Topinkovač pro děti s doplňky je nadčasová dřevěná hračka, která je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je renomovaná francouzská společnost, její historie sahá do roku 1970. Zabývá se výrobou prvotřídních hraček ze dřeva pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěný topinkovač s 9 doplňky
  • realistický design
  • doplněk k dřevěné kuchyňce Janod
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, má certifikát FSC
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodný pro děti od 3 do 8 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, hmatové citlivosti, kreativity a fantazie
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu21*11,5*12 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné