Dřevěný magnetický traktor Story Set Janod s kravičkou 3 díly

Popis produktu

Dřevěný magnetický traktor s kravičkou od Janod je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Hračka z dřeva poskytne vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjí fantazii a manuální dovednosti dětí. Dřevěný magnetický traktor s přívěsem a kravičkou patří do série hraček Story Train Set a můžete si k ní libovolně vybrat další dřevěné hračky, díky kterým si dítě bude budovat vlastní malé městečko. Mezi traktorem a přívěsem, ve kterém se vozí kravička, je magnetka, která je drží pohromadě. Děťátko může vozit kravičku v přívěsu, a když se mu zachce, přívěs odpojí a traktor bude jezdit sám. Dřevěná hračka je vhodná pro děti od jednoho roku, její povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta.

Dřevěné hračky jsou vyrobeny na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Vizí společnosti je používání materiálů s certifikátem FSC. Certifikát FSC označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, přičemž je zachována biologická rozmanitost, ekologie a obnovitelnost zdrojů. Dřevo je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.

Francouzská firma Janod píše svou historii již od roku 1970. Dětem po celém světě nabízí pestrou škálu prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky francouzské společnosti neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy. Za kvalitou Janod stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards za hračky podporující rozvoj řeči či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.

Vlastnosti

  • kvalitně opracovaný dřevěný materiál
  • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
  • rozměry: 9*3,5*5 cm
  • vhodná pro děti od 12 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • čištění navlhčeným hadříkem
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • unikátní francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu9*3,5*5 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...