Kuchyňský robot Picnik Mixer Janod 12 doplňků

Popis produktu

JANOD dřevěný kuchyňský robot Picnik Mixer je krásná dřevěná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. V balení naleznete spolu s robotem 12 úžasných doplňků nezbytných pro přípravu zákusků a jiných jídel: mléko, cukr, jablíčka, váleček, vajíčka, rozválené těsto, miska. Díky těmto doplňkům se vaši malí kuchaři a kuchařky budou při přípravě zákusků cítit jako profesionálové. Dětský kuchyňský robot má nastavitelné úrovně míchání a otáčecí lopatky, jeho design je velmi realistický. Prostřednictvím této nádherné dřevěné hračky se rozvíjí dětská fantazie a představivost, jemná motorika a děti se přibližují světu dospělých. Kuchyňský mixér pro děti s doplňky je nadčasová dřevěná hračka, která je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky JANOD mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevo na hračkách JANOD je ošetřeno tak, aby se neštípilo. JANOD je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

JANOD je renomovaný francouzský výrobce, jehož historie sahá do roku 1970. Zabývá se výrobou prvotřídních hraček ze dřeva pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti JANOD splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou francouzského výrobce JANOD stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěný kuchynksý robot s 12 doplňky
  • realistický design
  • doplněk k dřevěné kuchyňce JANOD
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, má certifikát FSC
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodný pro děti od 3 do 8 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, hmatové citlivosti, kreativity a fantazie
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu18,5*12*19 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné