Domeček pro panenky Maxi Villa Janod 8 doplňků

Popis produktu

JANOD dřevěný domeček pro panenky Maxi Villa je krásná hračka ze dřeva, která je vhodná pro dívky od 3 do 8 let. Dětský dřevěný domeček má rozměry 69*30*110 cm, je tedy ideální pro nejmenší holčičky. Má růžové barevné provedení, 3 patra a přichází spolu s 8 doplňky na hraní. Domeček pro panenky má v sobě všechny pokoje, které má mít opravdový dům: kuchyň, jídelna, obývací pokoj, koupelnu, ložnici a balkon. Všechny pokoje jsou v pestrých barvách, dívky si je mohou zařídit pomocí různých doplňků. Rozvíjí se tak jejich představivost a kreativita, cítí se více než dospělé. Dětský domeček pro panenky je nadčasová dřevěná hračka vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Její jedinečný design, realistické provedení, barvy a velké rozměry zaručí, že se s ní rádo zahraje každá holčička.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky JANOD mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Děti se zařizováním domku a péčí o malou domácnost přibližují světu dospělých, rozvíjejí svou fantazii, představivost a kreativitu. Dřevo na hračkách JANOD je ošetřeno tak, aby se neštípilo. JANOD je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

JANOD je renomovaný francouzský výrobce zabývající se výrobou prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti JANOD splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky JANOD charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu tohoto francouzského výrobce dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěný domeček pro panenky s 3 patry, s 8 doplňky
  • rozměry 69*30*110 cm
  • v růžové barvě
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodný pro děti od 3 do 8 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí jemnou motoriku, hmatovou citlivost, kreativitu a fantazii
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu69*30*110 cm
Celková výška110 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...