Magnetické ryby Sardine Janod s udicí od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěné magnetické ryby s rybářskou udicí Dardine tvoří pěknou dřevěnou soupravu pro děti, která je vhodná na hraní od 2 do 5 let. Dřevěné rybičky s magnetem jsou ve veselých pestrých barvách, s šedo-červenou udicí v realistickém provedení. Při hře s rybičkami se rozvíjí nejen dětská motorika, ale děti zkoumají a objevují jak věci fungují, objevují zákony fyziky a poznávají svět. Set dřevěných rybiček pro děti je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím po sobě, je vyrobena z kvalitního a odolného dřeva. Dřevěná souprava je zabalena v krásné a zároveň praktické plechové dóze, která má podobu veselé rybičky.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu je dřevěná hračka Janod nadčasová, bude atraktivní a zajímavá i po několika letech. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Výrobce Janod produkuje kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • souprava 12 dřevěných magnetických rybiček s rybářskou udicí
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 2 do 5 let
  • ve veselých pestrých barvách
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjejí dětskou motoriku
  • v praktické plechové dóze
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • krásný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu8,5*3*0,5 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...