Magnetická mapa světa Magnetic World Map Spanish Version Janod od 5 let

Popis produktu

Dřevěná magnetická mapa světa Magnetic World Map Spanish Version je fantastická mapa vhodná pro děti od 5 do 12 let. Magnetická hračka je skvělá pomůcka pro děti na učení se zemích světa, o všech kontinentech. Mapa světa pro děti spolu obsahuje 92 dílků puzzle (města, státy, stavby, rostliny, atd), které mají své přesné místo na mapě. je to velmi dobrý prostředek pro rozšiřování slovní zásoby španělštiny. Díky úžasným detailům a krásným barvám máte zaručeno, že děťátko se o státech naučí spoustu věcí a dlouho si to uchová v paměti. Děti si prostřednictvím této pomůcky určitě zamilují zeměpis, mapa je kromě toho také výborným doplněk do každého dětského pokoje. Magnetická mapa je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Při mapě světa se dítě učí různé věci o zemích na všech kontinentech, vzdělává se velmi hravým a zábavným způsobem. Možností na rozvoj dítěte je při této hračce mnoho. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je výrobce originálních dětských dřevěných hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • magnetická mapa světa ve španělštině
 • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
 • obsahuje 92 magnetek s různými detaily o zemích světa
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodná pro děti od 5 do 12 let
 • ideální na učení se geografie, rozšiřování slovní zásoby ve španělštině
 • dekorace do dětského pokoje
 • v pestrých barvách, které děti zaujmou
 • v praktickém balení
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu77*1*46 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...