Dřevěná kytara Confetti Big Red Guitar s realistickým zvukem Janod s realistickým zvukem 75,5 cm od 5 let

Popis produktu

JANOD dřevěná kytara Confetti Big Red Guitar je pěkná dřevěná hračka vhodná pro děti od 5 do 12 let. Dětská kytara má pěknou červenou barvu, její rozměry jsou 75,5*28*7,4 cm. Dřevěný hudební nástroj je skvělý dárek pro všechny hudebně nadané děti, pro malé milovníky hudby. Kytara má originální design, je velmi kvalitní, se 6 kovovými strunami. Hudební nástroj podporuje rozvoj hudebního cítění a smyslu pro rytmus, kreativity, fantazie, také zajistí hodiny plné zábavy a hudby pro celou rodinu. Kytara pro děti je nadčasová hračka, která nikdy neomrzí, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Jedinečný design, pěkná barva a realistické provedení vám zaručí, že dětské kytaře JANOD neodolá žádný malý hudebník nebo hudebnice.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky JANOD mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Hudební nástroje JANOD přispívají k rozvoji hudebního sluchu a hudebního talentu vašich ratolestí. Dřevo na hračkách JANOD je ošetřeno tak, aby se neštiepilo. JANOD je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

JANOD je renomovaný francouzský výrobce zabývající se výrobou prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti JANOD splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky JANOD charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu tohoto francouzského výrobce dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná kytara se 6 kovovými strunami
  • rozměry 75,5*28*7,4 cm
  • v červené barvě
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 5 do 12 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí hudební sluch, smysl pro rytmus, jemnou motoriku, hmatovou citlivost, fantazii a představivost, kreativitu
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu75,5*28*7,4 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...