Dřevěná kuchyňka Picnik Kitchen Janod se židlí a 16 doplňky

Popis produktu

Janod dřevěná kuchyňka Picnik Kitchen je nádherně propracovaná dřevěná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Dětská kuchyňka má rozměry 72*31*82 cm, její celková výška je 82 cm. Kuchyňka pro děti je laděna v modré barvě, v balení je až 16 nezbytných kuchyňských doplňků pro malé kuchařky a kuchaře. Jde o doplňky: pánev s pokličkou, hrnec, 3 vařečky, slánka a pepřenka, talíř, příbory, sklenice, chňapka, umělohmotné vajíčko na imitaci volského oka a židli k barovému pultu. Vestavěnou součástí dětské kuchyňky je sporák se zapalováním as digestoří, trouba, poličky, umyvadlo, hodiny a barový pultík. Této krásné hračce určitě neodolá žádný malý milovník jídla a vaření. Děti si mohou vymýšlet vlastní recepty, zahrát se na šéfkuchaře nebo prostě navařit něco dobrého pro svou milovanou rodinku a rozvíjet tak svou fantazii a kreativitu. Dřevěná kuchyňka pro děti je nadčasová hračka, která nikdy neomrzí, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Vymýšlením různých činností a příběhů se rozvíjí fantazie a představivost děti, nemluvě o kreativitě. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby na něm nevznikaly třísky. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Úžasný design, barevné provedení, jemný dřevěný povrch a skvělé doplňky jsou zárukou toho, že se vaši malí chlapci či holčičky s touto nádhernou kuchyňkou Janod vždy zabaví a přiblíží se tak světu dospělých.

Janod je kvalitní výrobce zabývající se výrobou prvotřídních dřevěných hraček, které jsou hravé a rozvíjejí inteligenci dětí. Jsou to hračky s francouzským designem, které mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti pro vaše ratolesti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu tohoto výrobce dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná kuchyňka se 16 doplňky
  • rozměry 72*31*82 cm
  • pestrobarevné provedení
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 3 do 8 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost, fantazii a představivost, kreativitu
  • děti se učí barvy a tvary
  • francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu72*31*82 cm
Celková výška82 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné