Dřevěná patrová garáž Redmaster Bricolo Garage Janod se 6 doplňky

Popis produktu

Janod dřevěná garáž Redmaster Bricolo Garage je úžasná a velmi zajímavá dřevěná hračka vhodná pro kluky od 3 do 8 let. Dřevěná hračka má rozměry 45*30*37 cm a má pestrobarevné provedení. Součástí balení jsou 4 dřevěné autíčka, helikoptéra a benzínová pumpa, 37 nálepek na dotvoření zevnějšku garáže. Celá dětská garáž je tvořena 3 patry, které jsou odděleny rampami, mezi patry funguje i výtah. Dřevěná garáž je nezbytná pro každého malého mechanika a milovníka aut. Dřevěná hračka rozvíjí nejen motoriku a zručnost dětí, ale i fantazii a představivost. Dětská dřevěná garáž je nádherná nadčasová dřevěná hračka, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Její jedinečný design, realistické provedení a poutavé barvy zaručí, že se s ní rád zahraje každý malý chlapeček a zabaví se při ní dlouhé hodiny.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dále se rozvíjí i kreativita, fantazie a představivost dětí, které díky garáži Janod mohou vymyslet stovky příběhů a zabavit se tak dlouhé hodiny. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je renomovaná francouzská společnost zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu této francouzské značky dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná garáž pro autíčka a helikoptéru
  • má 3 patra
  • součástí jsou 4 dřevěné autíčka, helikoptéra, benzínová pumpa a 37 samoplepiek
  • vícebarevné provedení
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 3 do 8 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí jemnou a hrubou motoriku, hmatovou citlivost, fantazii a představivost
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • výjimečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu45*30*37 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...