Plechový vozík Natur' Janod od 24 měsíců

Popis produktu

Janod zelený plechový vozík Natur' je pěkná outdoorová hračka vhodná pro děti od 2 do 5 let. Plechový kolečko pro děti má rozměry 65*20*38 cm a pohyblivou ručku, takže děti se s ním mohou pohodlně hrát. Tato hračka je ideální pro všechny kluky i holky, kteří mají rádi hraní se venku. Na kolečko si mohou děti uložit své oblíbené hračky a povozit jejich po nejbližším okolí. Velmi se hodí pro usilovné a pracovité děti, které chtějí pomoci rodičům v zahrádce nebo kdekoliv jinde, protože si do něj mohou naskládat posečenou trávu, roznášet květiny nebo jiné sazenice. Je to nadčasová hračka a zároveň velký pomocník pro děti, který se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitního plechu a zdravotně nezávadných barev a laků.

Hračky z plechu jsou maximálně přizpůsobeny na dětské hry venku, protože jsou vyrobeny z odolných a kvalitních materiálů. Rovněž jsou ošetřeny bezpečnými barvami a laky, takže se při dětských hrách nemusíte bát o své ratolesti. Všechny hračky Janod mají jistý edukační charakter, přispívají k mentálnímu, ale i fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací dítěte s plechovým kolečkem se rozvíjí jemná dětská motorika. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu je plechová hračka Janod nadčasová, bude pěkná a atraktivní pro děti i po několika letech.

Janod vyrábí kvalitní hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • plechový vozík ideální na hraní venku
  • na povrchu jsou použity zdravotně nezávadné barvy a laky
  • vhodný pro děti od 2 do 5 let
  • rozměry 65*20*38 cm
  • v krásné přírodní zelené barvě
  • pomáhá při rozvoji jemné dětské motoriky
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu65*20*38 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...