Dřevěné odrážedlo Little Bikloon Janod Grey & Yellow od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné odrážedlo Little Bikloon je krásná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Výška ručky odrážedla je 37 cm, výška sedáku 22,5 cm a jeho celková délka je 56 cm. Dřevěné trojkolkové odrážedlo pro děti má pěkné šedo-žluté barevné provedení, v zadní části má dvě kolečka pro snadnější udržení rovnováhy dítěte. Retro styl tříkolky je v současnosti velmi atraktivní, neodolá mu žádné děťátko. Sedadlo odrážedla má malou opěrku, což znamená pohodlné a bezpečné sezení dětí. Masivní dřevěná konstrukce z kvalitního dřeva zajistí ochranu, ale i radost a veselost pro každého chlapce nebo dívku při jízdě na odrážedle Janod. Je to nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo, protože ve velké míře přispívají k optimálnímu vývoji dítěte. Dítě jízdou na odrážedle ze dřeva rozvíjí jemnou dětskou motoriku, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje i hmatová citlivost. Díky dřevěné tříkolce se posiluje svalstvo na nohou a dítě se učí jak udržet rovnováhu těla, čímž si usnadní jízdu na kole v budoucnosti. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Společnost Janod produkuje kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěné odrážedlo - tříkolka s jemným povrchem
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • na povrchu hračky jsou použity zdravotně nezávadné barvy a laky
 • vhodné pro děti od 12 do 36 měsíců
 • výška ručky 37 cm; výška sedáku 22,5 cm; celková délka 56 cm
 • v retro stylu a šedo-žlutém barevném provedení
 • rozvíjí dětskou motoriku, posiluje svalstvo na nohách
 • dítě se učí udržovat rovnováhu
 • v praktickém balení
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • úžasný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu56*34*37 cm
Celková výška37 cm
Výška sedací plochy22,5 cm
Celková délka56 cm
Výška ručky37 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...