Interaktivní volant BIG se zvukem černý k BIG New&Classic&Next&Neo odrážedlům od 12 měsíců

Popis produktu

BIG interaktivní volant je skvělá hračka vhodná pro děti od 12 měsíců. Volant má černou barvu, po zmáčknutí vydává různé zvuky. Má tachometr, směrovky, tlačítko oznamující potřebu servisu a tankování, výstražné tlačítko. Dá se napojit na odrážedla BIG z kolekce Classic a také na odrážedla z kolekce New. Dětský interaktivní volant výborně ozvláštní vaše odrážedlo BIG, které bude díky němu ještě zábavnější a ještě zajímavější pro každé děťátko.

Dětská odrážedla nejsou jen prostředkem na zabavení se dětí a na zahnání nudy, i když je samozřejmostí, že děti se s nimi dokážou zabavit velmi dlouhou dobu. Pomocí odrážedla se rozvíjejí pohybové dovednosti dětí, posiluje se svalstvo na nohou i rukou. Děti se přibližují světu dospělých tím, že si hrají na řidiče dopravních prostředků. Malí jezdci se určitě velmi potěší, když je obdarujete tímto krásným černým volantem, s nímž už ježdění nikdy nebude nudné.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání neškodných a recyklovatelných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá jako první den po dlouhou dobu. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste během hry nikdy nemuseli bát o své nejmenší dětičky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu20*20*2,5 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,2 kg
NoteBattery: 3 x 1,5V AAA, LR3
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.