Interaktivní kostka Mickey Mouse Kiddieland se zvuky a světlem od 12 měsíců

Popis produktu

Interaktivní kostka s hravým a barevným motivem Mickey Mouse od Kiddieland je jedinečná didaktická kostka, která v sobě spojuje hru a učení. Celkem 6 stran aktivit, které jsou plné světel, zvuků hudby a krásného designu.

Na jedné straně interaktivní kostky jsou hodiny, které vydávají zvuk tik-tak, aby se dítě postupně učilo rozeznávat číslice. Později se naučí přesně odečítat čas na ručičkových hodinách. Na každé straně se nachází jiná zajímavá aktivita. Například klavír s klávesami, CD přehrávač s hudbou a různá tlačítka. Kostka je kvalitní a pevná s veselým designem Mickey Mouse. Baterie jsou součástí balení.

Má mnoho zvukových, světelných a mechanických funkcí, které děti od 1 roku milují, protože všechno objevují. Tato hračka určitě potěší každé dítě, hrou si totiž rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a rozeznává rozdíly mezi zvuky, tvary a barvami.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje už od roku 1998, licenci na výrobky Disney získal v roce 2002. Kiddieland je rozšířený na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jeho cílem je nabízet starostlivým rodičům hračky, u kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se s nimi i hodně naučit.

Vlastnosti

  • pro děti od 12 měsíců
  • světla, zvuky, hudba
  • krásný design Mickey Mouse
Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6 included
Barvabílá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné