Interaktivní hra Clever Cubes Smart Smoby s 3 hrami barvy a čísla od 24 měsíců (anglicky, francouzsky a německy)

Popis produktu

Interaktivní hra s kostkami Clever Cubes z edice Smart od renomované francouzské společnosti Smoby přinese dítěti od 24 měsíců hodně radosti a zábavy. Inteligentní hra s kostkami využívá elektronický snímací senzor ve tvaru pera, se kterým učí dítě správně rozpoznávat barvy a čísla. Balení obsahuje 9 různobarevných kostek, které jsou označeny čísly a obrázky. Hra se zvukovými efekty nabízí 3 herní varianty, se kterými si budou děti rozvíjet kognitivní a motorické dovednosti. Produkt je lokalizován v anglickém, francouzském nebo německém jazyce.

Herní varianty:

  • rozpoznávání barev – děti se učí správně rozlišovat jednotlivé barvy
  • rozpoznávání čísel – dítě se učí jednotlivé číslice, trénuje si paměť a koncentraci
  • volný režim – dítě si hraje volně s kostkami, může si z nich složit věž

Inteligentní hračka díky dotykovému senzoru rozeznává reakce dítěte a dává zpětnou vazbu podle toho, zda je reakce správná nebo ne. Děti si zábavnou formou cvičí logické myšlení, koncentraci a zároveň i motorické dovednosti. S touto multifunkční hračkou se zabaví i několik dětí, vydrží jim dlouhá léta. Je vyhotovena z kvalitního a odolného plastu, který je příjemný na dotek. Hra s kostkami se jednoduše přenáší, rodiče ji mohou vzít dítěti i na návštěvy. Napájí se na baterie 3xAAA, které nejsou součástí balení.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, které se vyznačují svou kvalitou a odolností, neboť jsou vyráběny podle norem evropských standardů. Dětské hračky jsou nejen kvalitní, ale vyznačují se také atraktivním a moderním francouzským designem, který si oblíbily děti po celém světě. Interaktivní hračka se svými funkcemi je nadčasová a stylová elektronická hračka, která všestranně rozvíjí chlapce a dívky.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu23*22*11 cm
Rozměry balení28*7*30 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,45 kg
PoznámkaBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Barvašedá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...