Hudební stromeček Activity Kiddieland se zvuky a melodiemi od 12 měsíců

Popis produktu

Kiddieland dětská hračka pro nejmenší stromek s míčky Activity je krásná didaktická hračka pro děti od 12 měsíců. Dítě pouští kuličky od vrchu a ty se kutálejí po dráze ven. Na levé straně stromu jsou barevné klávesy (jako na klavír), které vydávají pěkné melodie. Strom vydává zvuky melodie a hraje pěknou hudbu. Je to nádherný vysoký košatý strom, který svými funkcemi a variacemi na hru upoutá každé malé dítě.

Obsahuje kostky ve tvaru rybiček a zeleniny, které světélkují a když se vloží na své místo, tak pěkně hrají. Hračka pro děti funguje na baterie. Tato hračka jistě potěší každé dítě, i více dětí a hrou se zároveň rozvíjí jemná motorika, logické myšlení, paměť, pohybová zručnost a souvislosti mezi zvuky tvary a barvami.

Hračka je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, který má oblé jemné hrany a proto je pro dítě bezpečný a zároveň jemný na dotek. Je to úžasná interaktivní hračka pro každé dítě, se kterou se dokáže hrát dlouhé hodiny. Má pěkné barevné provedení zelené barvy v kombinaci s pestrými barvami doplňků. Rozměry hudebního stromečku pro děti jsou 34*25*31 cm.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
Rozměry produktu34*25*31 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...