Dřevěné hudební nástroje Music Set with Maracas Eichhorn kastaněty chrastítko maracas od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné hudební nástroje Music Set with Maracas od německé značky Eichhorn je krásná sada hudebních nástrojů, se kterými si děti od 12 měsíců výborně zahrají. Těšit se mohou na kastaněty, chrastítko a maracas, které jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva s jemným povrchem. Jejich pestré barvy zaujmou chlapce a dívky na první pohled, díky čemuž se naučí rychleji rozeznávat jednotlivé barvy. Při hře si vyzkouší svou jemnou motoriku, rozeznávají nové tóny, tříbí si sluch a objevují svůj hudební talent. Dřevěné hudební nástroje zabaví děti na dlouhé roky.

Hudební hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku a díky nim objevují své talenty. Dřevěné hudební hračky Eichhorn jsou zaměřeny na všestranný rozvoj dítěte, rozvíjejí jeho muzikální talent, pomáhají mu objevovat jeho individualitu a osobnost. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, hračky splňují přísná kritéria kvality, jsou bezpečné pro hru nejmenších dětí. Hudební nástroje jsou pevné a odolné, potěší i další generaci dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěné hudební nástroje – kastaněty, chrastítko, maracas
  • špičkový německý design Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu6*23*20 cm
ZvukovéAno
HudbaAno
Hmotnost160 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.