Společenské hry Mickey and his Friends Disney 8v1 Special set Educa od 4 let v anglickém, francouzském, španělském a portugalském jazyce

Popis produktu

Společenská hra 8v1 s motivem Mickey and his Friends je výborná sada společenských her vhodná pro děti od 4 let. V této krásné společenské sadě se nachází 8 různých her s motivem oblíbených Disney postaviček a kamarádů Mickeyho Mouse, takže se zalíbí chlapcům i dívkám. Celý set her je vyhotoven v anglickém, francouzském, španělském a portugalském jazyce, stejně jako pokyny. Oblíbený set společenských her 8v1 představuje zdroj fantastické zábavy během dlouhých letních a zimních večerů. Dětičky si jej mohou s sebou vzít na dovolené či výlety.

Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Specializuje se zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her pro děti. Hračky Educa splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, proto jsou pro hry vašich dětí bezpečné. V nabídce firmy Educa je spousta krásných naučných her a puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší kolekci. Hračky Educa zaručí skvělou zábavu pro celou rodinu. Jelikož je tato společenská hra lokalizována v cizích jazycích, děti si s ní procvičí i znalost jiných jazyků.

Doprava 79

Technické parametry

Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.