Dětský hřeben a kartáč Beaba Baby Brush and Comb Old Pink je krásná sada na česání vlásků malých dětí ve starorůžové barvě. Některé dětičky se rodí s hustými a delšími vlasy, takže kartáč a hřeben můžete používat na pročesávání vlásků již od narození. Hřeben Beaba je uložen v zadní části kartáče, čímž šetří místo a díky tomu hřeben neztratíte. Jemné štětinky kartáče jsou citlivé k dětským vláskům a pokožce hlavy a hřeben má zaoblené zuby, které neškrábou hlávku dětí. Kartáč má na konci rukojeti praktický kroužek, kterým ho zavěsíte kdekoli.
Prestižní francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Všechny produkty péče o děti jsou kvalitní a zároveň jednoduché na použití.

| Věk | Od 0 měsíců |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 5*4*20 cm / 23*1*16 cm |
| Rozměry balení | 10*6*28 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 0,06 kg |
| Barva | růžová |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...