Dřevěná hrazdička a plyšový medvěd My Activity Gym Home Kaloo s chrastítkem a hvězdou 65*45 cm od 0–10 měsíců

Popis produktu

Dřevěná hrazdička My Activity Gym z nadčasové edice Home od francouzského Kaloo představuje vynikající hračku, která potěší všechna miminka od 0 do 10 měsíců. Nádherná hrazda pro nejmenší je vyrobena z kvalitního a odolného dřeva, její pevná konstrukce je velmi stabilní. Originální vzhled a jemné barvy ozdobí každý dětský pokojíček, vytvoří útulnou a příjemnou atmosféru. Miminka se mohou těšit na 3 aktivity, se kterými se snadno probudí a s dobrou náladou začínají nový den. S chrastítkem v dřevěném kroužku se zaposlouchají do jemných zvuků a cvičí si citlivost svých oušek, plyšový medvídek je ideální na vyprávění příběhů a dřevěná hvězda s dřevěnými a silikonovými kuličkami poslouží dítěti na poznávání nových povrchů a tvarů!

Hračky na dětské hrazdičce zaujmou chlapce i dívky, nabídnou jim skvělé aktivity pro rozvíjení jejich motorických a kognitivních schopností. Materiál, použitý při výrobě, splňuje přísná kritéria a standardy, aby se miminka hrála v maximálně bezpečných podmínkách. Jemné barvy na hračkách jsou přizpůsobeny pro potřeby vašich nejmenších, které se teprve učí rozpoznávat jednotlivé barvy spektra. Malý medvídek je z jemného plyše, příjemně hebkého k citlivé dětské pokožce. S dřevěnou hrazdou Kaloo vytvoříte vašim dětem skvělý herní koutek, ve kterém stráví dlouhé hodiny. Rozměry produktu jsou 65*45 cm.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývinem měkoučkých plyšových hraček a doplňků pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria, a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo spokojeně a bezpečně.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu65*45 cm
Rozměry balení55*8*47 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvahnědá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.