Hrazdička s funkcemi Opice Sam Kaloo pro nejmenší od 0 měsíců

Popis produktu

Hrazdička s funkcemi Opice Sam je krásný doplněk od francouzské společnosti Kaloo, které zaujme a stimuluje pozornost miminka již od narození. Hrazda s barevnými hračkami z jemného textilu se dá snadno upevnit s pomocí suchého zipu na postýlku, kočárek nebo hračky z edice Maxi Cosi&Quinny. Měkký polštářek po zmačknutí vydává šustivé zvuky, které zaujmou a upoutají pozornost každého miminka a pomohou mu při rozvoji sluchu. Ten si rozvíjí i díky průhlednému chrastítku s barevnými kuličkami. Na hrazdičce nechybí ani opička, která drží zrcátko, ve kterém může dítě pozorovat svůj pohyblivý odraz a zabaví se tak na dlouhou dobu. Je vyhotoveno z odolného materiálu, bezpečného pro malá miminka. Zavěšený banánek ve tvaru kruhu mohou dětičky bez obav žužlat a kousat, má uklidňující efekt při růstu zoubků.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodná i hrazda Kaloo. Je vyhotovena v pestrých a výrazných barvách, které jsou doporučeny pro nejmenší děti, protože nemají ještě zcela vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá výrobou měkoučkých hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit. Doporučený způsob čištění je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovačů, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry balení42*20 cm
Celková délka35 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
dárekECO400 pyramída
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné