Dřevěná hrazda a kruhy na cvičení Outdoor Gym Set 2in1 Eichhorn výškově nastavitelná 110–160 cm nosnost 60 kg

Popis produktu

Dřevěná hrazda a kruhy na cvičení Outdoor od německé značky Eichhorn představuje výbornou pohybovou pomůcku pro všechny děti již od 3 let. Kvalitní hrazda z prvotřídního dřeva v kombinaci s plastovými kruhy na cvičení je připevněna na pevných lanech, které se pyšní nosností až 60 kg. Díky tomu si na nich mohou chlapci a dívky kdykoliv zacvičit a posilovat si svaly na rukou a nohou. Lana se dají nastavit v délce 110–160 cm, takže hrazdu dokážete vždy přizpůsobit věku a výšce dětí. Dřevěná hrazda se dá bez problémů připevnit na strom v zahradě, či jakoukoliv pevnou vodorovnou tyč.

Dřevěné pohybové pomůcky Eichhorn pomohou s všestranným rozvojem vašich dětí. Vysoká kvalita materiálů a pečlivě propracované detaily umožní dětem bezpečně cvičit. Dřevěná hrazda s kruhy na cvičení dovolí chlapcům a dívkám zkoušet různé druhy pohybů, při kterých si dokonale zacvičí. Přitom si zlepšují držení těla, rovnoměrný vývoj svalů, získávají sílu a zdravou sebedůvěru ve své vlastní schopnosti. Také tráví čas na čerstvém vzduchu a získávají pozitivní vztah k přírodě. Dřevěné hračky a cvičební pomůcky Eichhorn vydrží ve vaší rodině dlouhá léta, zabaví i další generaci dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná hrazda s kruhy na cvičení
  • vhodná i do zahrady
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Celková výška110-160 cm
Celková délka48 cm
Výškově nastavitelnéAno
Nosnost60 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.