Hravá kuchařka na výrobu zmrzliny s vaflovačem Gabby Ice Cream Factory Smoby s kornouty a zmrzlinovou sklenicí 20 doplňků

Popis produktu

Hravá kuchařka na výrobu zmrzliny Gabby Ice Cream Factory od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro děti od 3 let, které mají rády hry na povolání. Chlapci a dívky se zabaví při hře na zmrzlináře, svým kamarádům a sourozencům připraví zmrzlinový pohár s různými příchutěmi zmrzliny. Zmrzlinárna s motivem animované série Gabby´s Dollhouse v růžovo-tyrkysovém provedení okouzlí děti na první pohled, ozdobí každý dětský pokojíček. Její součástí je také praktický vaflovač, díky kterému se děti naučí připravovat vafle. Celá sada obsahuje 20 doplňků, mezi kterými jsou repliky zmrzlinových kopečků, 3 kornouty, nádoba na pohár, čokoládový topping, šlehačka, naběračka, 2 lžičky, 2 vafle, čokoláda, tác a 2 dózy na dochucení.

Zmrzlinárna s obrázky kočiček umožní snadnou přípravu zmrzliny díky přístroji, který kopeček zmrzliny uvolní do připraveného kornoutu. Šikovní zmrzlináři se naučí správně používat všechny pomůcky, aby připravili svým zákazníkům zmrzlinu nebo vafle podle jejich představ. Kreativní sada pro výrobu zmrzliny umožní dětem naplno využívat svou fantazii a představivost při přípravě chutných pamlsků, trénují si jemnou motoriku. Prostřednictvím hry se děti seznamují s výrobou a přípravou zmrzliny, učí se vzájemně spolupracovat a komunikovat, čímž se rozvíjejí také jazykové a komunikační schopnosti.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu45*27*35 cm
Rozměry balení49*13*49 cn
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.