Hravá kuchařka pro děti Chef Cukrovinky Smoby recepty a formy na výrobu bonbonů a lízátek od 5 let

Popis produktu

Hravá kuchařka pro děti Chef Cukrovinky od francouzské společnosti Smoby je vynikající přístroj na výrobu domácích bonbónů a lízátek podle přiložených receptů. Tento výborný dárek potěší všechny mlsné děti již od 5 let. Při výrobě i zdobení sladkých pamlsků pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami a své dokonalé výtvory je potěší dvakrát. Radost budou mít nejen z vlastnoručně vyrobených a ozdobených lízátek a bonbónů, ale následně si mohou dopřát za dobře vykonanou práci sladkou odměnu.

Směs na lízátka si děti umíchají pomocí mechanického šlehače, přesně podle receptu budou přidávat jednotlivé ingredience. Součástí sady jsou formičky s různými tvary, 20 tyčinek na lízátka, doplňky a chutné přísady, které si libovolně přidají do svých sladkých potěšeni. Malí cukráři se mohou spolehnout na recepty a kvalitní náčiní, se kterým jim půjde práce jedna radost. Ozdobené bonbóny a lízátka si dítě může naskládat na praktický patrový stojan, odkud je nabídne sourozencům, kamarádům a rodičům. Rozměry přístroje na výrobu lízátek jsou 41*23*25 cm.

Cukrárna s recepty je skvělou a zábavnou hračkou z dílny renomovaného výrobce kvalitních hraček pro děti Smoby. Prostřednictvím hry se malá kuchařka seznamuje s výrobou cukrárenských sladkých pochoutek. Při hře se rozvíjí dětská fantazie a kreativita jakož i jemná motorika rukou. Při výrobě čokoládových lízátek se děti učí vzájemně spolupracovat a komunikovat, čímž se rozvíjejí také jazykové a komunikační schopnosti. Plast na hračkách Smoby je vyroben z kvalitních, na dotyk jemných materiálů a je pro zdraví dětí maximálně bezpečný. Hračky francouzské společnosti Smoby splňují i ta nejpřísnější kritéria bezpečnosti a kvality.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu41*23*25 cm
Celková výška25 cm
Rozměry balení45*15*30 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,2 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.