Hravá kuchařka s recepty Chef Chocolate Factory Smoby na výrobu čokoládových bonbonů s doplňky od 5 let

Popis produktu

Hravá kuchařka s recepty Chef Chocolate Factory s recepty a formou pro výrobu čokoládových bonbonů je kreativní sada určená pro výrobu čokoládových pochoutek dle přiložených receptů. Dětská čokoládovna je vhodná pro všechny milovníky sladkostí od 5 let. Při výrobě i zdobení sladkých pamlsků pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami a jejich dokonalé výtvory je potěší dvakrát. Radost budou mít nejen z vlastnoručně vyrobených a ozdobených bonbonů ze sladké čokolády, ale následně si mohou dopřát za dobře vykonanou práci sladkou odměnu. Dopřejte vašim dětem dlouhodobou zábavu a radost z vlastnoručně vyrobených sladkých čokoládových bonbonů.

Malí cukráři mají k dispozici nejen recepty potřebné k výrobě sladkého pokušení, ale také řadu přísad a náčiní. Součástí této úžasné kreativní sady pro děti je přístroj se dvěma nádobami na čokoládu, forma na odlévání dokonalých sladkých bonbonů, zařízení a násadky na zdobení, náčiní na zdobení i tyčinky na bonbóny i stojan na sladké dětské výtvory. Hotové čokoládové bonbóny si děti pokládají na patrový tác a mohou je nabízet svým hostům. Rozměry přístroje na výrobu čokoládových bonbonů jsou 41*21*21 cm.

Prostřednictvím hry se děti seznamují s výrobou cukrárenských sladkých pochoutek. Při hře se rozvíjí dětská fantazie a kreativita i jemná motorika rukou. Při výrobě čokoládových bonbonů se děti učí vzájemně spolupracovat a komunikovat, čímž se rozvíjejí také jazykové a komunikační dovednosti. Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní hračky nejvyšší kvality. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu41*21*20 cm
Celková výška20 cm
Rozměry balení45*15*30 cm
Celková délka41 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,77 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.