Hravá kuchařka Chef Cukrárna Smoby s recepty a formou na výrobu čokoládových lízátek od 5 let

Popis produktu

Hravá kuchařka pro děti Chef Smoby Cukrárna s recepty a formou na výrobu čokoládových lízátek je geniální přístroj na výrobu domácích čokoládových lízátek podle přiložených receptů. Dětská cukrárna je vhodná pro všechny milovníky sladkostí od 5 let. Při výrobě i zdobení sladkých pamlsků pracují malí cukráři a cukrářky se skutečnými surovinami a jejich dokonalé výtvory je potěší dvakrát. Radost budou mít nejen z ručně vyrobených ozdobených lízátek ze sladké čokolády, ale následně si mohou dopřát za dobře vykonanou práci sladkou odměnu. Francouzský výrobce hraček Smoby myslel i na zábavu dětí.

Čokoládovou směs si do dokonalých kuliček děti zformují pomocí přístroje umístěného ve vrchní části továrny na sladkosti a následně je spouštějí po modrém toboganu do misky. Zdobení lízátek z čokolády bude velkou zábavou pomocí přístroje na zdobení, ve kterém se nacházejí pestrobarevné ozdůbky různých tvarů. Malí cukráři mají k dispozici nejen recepty potřebné k výrobě sladkého pokušení, ale také množství přísad a náčiní. Součástí této úžasné kreativní sady pro děti jsou dvě nádoby na čokolády, dále přístroj na výrobu lízátek s nástrojem na formování dokonalých kuliček, zařízení na zdobení, tobogan s velkou miskou, naběračky, lžička, modrá miska, talířek, plastové tyčinky na zdobení i plastové tyčinky na lízátka, jakož i stojan, do kterého si děti hotová lízátka na uloží. Rozměry přístroje na výrobu lízátek z čokolády jsou 41*23*22 cm.

Cukrárna s recepty je skvělou a zábavnou hračkou z dílny renomovaného výrobce kvalitních hraček pro děti Smoby. Prostřednictvím hry se malá kuchařka seznamuje s výrobou cukrárenských sladkých pochoutek. Při hře se rozvíjí dětská fantazie a kreativita jakož i jemná motorika rukou. Při výrobě čokoládových lízátek se děti učí vzájemně spolupracovat a komunikovat, čímž se rozvíjejí také jazykové a komunikační schopnosti. Plast na hračkách Smoby je vyroben z kvalitních na dotek jemných materiálů a je pro zdraví dětí maximálně bezpečný. Hračky francouzské společnosti Smoby splňují i ​​ta nejpřísnější kritéria bezpečnosti a kvality, a proto je Hravá kuchařka pro děti s cukrárnou na výrobu čokoládových lízátek pro hru dětí maximálně bezpečná. Dopřejte radost vašim dětem z vlastnoručně vyrobených lízátek ze sladké čokolády.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu41*23*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení30*15*45 cm
Celková délka41 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.