Hrací deka s hrrazdou Cotoons Discovery Smoby s hnízdem, chrastítky a rybníkem pro nejmenší modrá

Popis produktu

Modrá deka pro nejmenší Smoby má oblíbený pohádkový motiv Cotoons a je vhodná pro děti od 0 měsíců. Barvy modrá a zelená se hodí hlavně pro kluky, již od narození. Deka na hraní je originální dětská deka, protože má několik zajímavých součástí. První z nich je příjemná měkká podložka, na které si děti mohou hrát nebo spinkat. Kolem podložky je hnízdo, které lze po bocích sepnout knoflíky a šňůrkami a děťátko je tak na dece bezpečně zavřené. V případě potřeby se hnízdo otevře a je z něj velká deka s rozměry 123*94 cm. Nezbedné a neposedné děti budou na hrací dece chráněné, když ji jednoduše uzavřete hnízdem. Když je deka otevřená, představuje široký hrací prostor pro nejmenší děti. Má příjemný povrch, který si děti zamilují při hře i při spánku.

Na hrací dece se nachází i hrazda pro miminka, pomocí které se děti učí zvedat a sedět. Na modré dětské hrazdě jsou zavěšené krásné pestrobarevné hračky. Patří k nim chrastítka a plyšová květinka se zrcadlem. V zrcadle dětičky pozorují svůj pohyblivý obraz a učí se tak orientovat na vnější svět. Něžná chrastítka zase pomáhají s rozvojem citlivého dětského sluchu. Snad nejzajímavějším doplňkem dětské deky na hraní je rybník s rybičkami, který pomáhá dětem při rozvoji hmatové citlivosti a jemné motoriky. Miminka v lesklém rybníku pozorují rybičky, zkoumají, jak se rybník pohybuje. Rybník lze vyndat jednoduše rozvázáním tkaniček. Hrací deka je multifunkční hračka, která je nejen velmi zábavná, ale má také vliv na mentální rozvoj nejmenších dětí.

Francouzský výrobce Smoby je producentem kvalitních plastových hraček pro děti různých věkových kategorií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii a upoutají každé nejmenší děťátko. Hrací deka s chrastítky je výborný dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Rozměry dětské deky na hraní jsou 123*94 cm a její výška je 50 cm.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu123*94*50 cm
Celková výška50 cm
Rozměry balení45*56*11 cm
Celková délka123 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,8 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.