Hrací deka Cotoons Discovery Smoby s hrazdou, hnízdem, chrastítky a rybníkem pro nejmenší růžová

Popis produktu

Hrací deka Cotoons Discovery je nádherná deka pro nejmenší děti, vhodná již od narození. Barevné provedení růžové se hodí hlavně pro nejmenší holčičky. Deka na hraní je multifunkční hračka, protože má několik zajímavých součástí. První z nich je příjemná měkoučká podložka, na které si děti mohou hrát nebo spinkat. Kolem podložky je hnízdo, které lze po bocích sepnout knoflíky a děťátko je tak na dece bezpečně zavřené. V případě potřeby se hnízdo rozepne na velkou deku. Nezbedné a neposedné děti budou na hrací dece chráněné, když ji jednoduše uzavřete hnízdem. Když je deka otevřená, představuje široký hrací prostor pro nejmenší děti.

Na hrací dece se nachází i hrazda. Na růžové dětské hrazdě jsou zavěšené krásné pestrobarevné hračky. Patří k nim chrastítko plyšový kvítek, motýlek a květinka se zrcadlem. V zrcadle dětičky pozorují svůj pohyblivý obraz a učí se tak orientovat na vnější svět. Snad nejzajímavějším doplňkem dětské deky na hraní je vyjímatelný rybník, který pomáhá dětem s rozvojem hmatové citlivosti a jemné motoriky. Miminka v lesklém rybníku pozorují rybičky, zkoumají, jak se pohybují. Hrací deka je multifunkční hračka, která je nejen velmi zábavná, ale má také vliv na mentální rozvoj nejmenších dětí. Má příjemný povrch, který si děti zamilují při hře i při spánku.

Francouzský výrobce Smoby je producentem kvalitních plastových hraček pro děti různých věkových kategorií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii a upoutají každé nejmenší děťátko. Hrací deka s hrazdou je výborný dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Rozměry dětské deky na hraní jsou 123*94 cm a její výška je 50 cm.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu123*94*50 cm
Celková výška50 cm
Rozměry balení45*56*11 cm
Celková délka123 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,8 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.