Deka na hraní s hrazdou Cotoons Activity Smoby s chrastítkem, kousátkem a zrcátkem růžová

Popis produktu

Hrací deka Smoby je úžasná deka pro nejmenší děti s pohádkovým motivem Cotoons. Něžné růžové odstíny v kombinaci s pohádkovými obrázky se hodí hlavně pro holčičky. Deka na hraní Cotoons Activity je originální dětská deka, kterou si zamiluje každé miminko. Má hebkou měkoučkou podložku, na které si děti mohou hrát nebo spinkat. Na hrací dece se nachází hrazda pro miminka. Na modré dětské hrazdě jsou zavěšené krásné pestrobarevné hračky. Patří k nim kousátko a chrastítko a také plyšová květinka se zrcadlem.

Hrací deka pro dívky je multifunkční hračka, která je nejen velmi zábavná, ale má také vliv na mentální rozvoj nejmenších dětí. V zrcadle dětičky pozorují svůj pohyblivý obraz a učí se tak orientovat na vnější svět. Něžná chrastítka zase pomáhají s rozvojem citlivého dětského sluchu. Každé miminko potřebuje při růstu zoubků i kousátko, proto deka na hraní Smoby obsahuje i pěkné kousátko pro miminko, které se dá snadno uchopit do malé dětské ručičky. Rozměry dětské deky na hraní jsou 84*82 cm a její výška je 53 cm.

Francouzský výrobce Smoby je producentem kvalitních plastových hraček pro děti různých věkových kategorií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii a upoutají každé nejmenší děťátko. Hrací deka s chrastítky je výborný dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 0 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu84*82*54 cm
Celková výška54 cm
Rozměry balení56*41*7 cm
Celková délka84 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,6 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...