Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou basketbalem fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Popis produktu

Hrací centrum Multisport Fun Centrum od renomovaného francouzského výrobce Smoby je originální doplněk do zahrady či na dvůr a je vhodné pro chlapce i dívky již od 2 let. Hrací centrum v sobě obsahuje celý komplex her do zahrady: skluzavku, basketbalový koš, fotbalovou bránu, lezeckou stěnu, žebřík a piknikový stolek. Centrum pro děti je kombinováno s dětským domečkem, do kterého se dá vcházet polovičními dveřmi s poštovní schránkou, přes kterou si mohou posílat různé obrázky a vzkazy. Dětské zábavní centrum v barevné kombinaci červené, zelené, bílé a šedé ozdobí každou zahradu a dvůr a děti se už nikdy nebudou nudit při hře na čerstvém vzduchu.

Dětská skluzavka délku 150 cm. Je to výborná součást dětského zábavního centra, se kterou si děti zahrají dlouhou dobu. Má krásné červeno-zelené zbarvení. Na skluzavku se děti dostanou pomocí žebříku na opačné straně. Ten má v sobě praktické otvory na nožičky, aby se dětem snadněji vycházelo nahoru. Žebřík je multifunkční, po jeho otočení dítě získá lezeckou stěnu s pevnými výstupky, které prověří jeho šikovnost a zručnost. Plošina na hracím centru je také multifunkční, po jejím otočení se dítě ocitne na vlnícím se povrchu, na kterém se učí udržovat rovnováhu a stabilitu. Na boku zábavního centra s domečkem se nachází piknikový stůl s lavicemi, kde se mohou občerstvit, kreslit si obrázky, malovat nebo si posedět se sourozenci a kamarády.

Pro malé sportovce má dětské centrum připravený basketbalový koš ve výšce 176 cm s nastavitelnou výškou, na který si směle hází míčem a soutěží, kdo dá nejvíc košů. Pro chlapce, kteří milují fotbal, je k dispozici kvalitní fotbalová branka se sítí, do které mohou trénovat kopání penalt a rovněž své brankářské dovednosti. Dětské hrací centrum v sobě spojuje několik možností na sport, zábavu a odpočinek dětí. Zároveň je to také dětský domek s velkými okny a polovičními dvířky. V případě nepříznivého deště se děti mohou skrýt pod jeho pevnou, realisticky vypadající střechu. Je dostatečně prostorný i pro hru více dětí, sourozenců i kamarádů. Sportovní a oddychové centrum pomáhá dětem rozvíjet sociální vazby, fantazii a představivost, objevuje u dětí nové talenty. Sportem se děti přirozeně spojují, učí se zdravé soutěživosti a spolupráci. Po zábavě jim přijde vhod odpočinek v příjemném chládku, který jim poskytne domeček nebo si na piknikovém stolku dopřejí limonádu a pochoutky.

Oblé hrany hracího dětského centra zajistí, aby se děti neporanily, a povrch je jemný, sametový na dotek. Herní komplex je vyroben z prvotřídních plastů, má dvojité stěny, výborně odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám a zachovává si své zářivé barvy i po dlouhých letech díky anti UV filtru, který zabrání jejich vyblednutí. Rozměry tohoto odolného a stabilního hracího centra Smoby jsou 284*203*176 cm a jeho celková výška je 176 cm. Výška podlaží od země je 72 cm. Montáž hracího centra je jednoduchá a bezproblémová. Rozměry piknik stolku jsou 55*33 cm a lavičky jsou vysoké 26 cm, široké 16 cm. Celková nosnost je až 150 kg (plošina nosnost 100 kg, skluzavka 50 kg).

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Vlastnosti

 • multifunkční sportovní centrum pro děti
 • komplexní řešení pro hru více dětí
 • obsahuje fotbalovou branku a basketbalový koš
 • dětská skluzavka má délku 150 cm
 • multifunkční žebřík/lezecká stěna
 • domeček s velkými okny a polovičními dvířky
 • domeček prostorný pro hru více dětí
 • kvalitní francouzský výrobek
 • z odolného plastu, který je sametově jemný na dotek
 • plast obsahuje anti UV filtr, který chrání barvy před vyblednutím
 • vhodný doplněk na každou zahradu a dvůr
 • pomáhá rozvíjet pohybové dovednosti dětí, komunikativnost a sociální vazby
 • pro děti od 2 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozměry balení120*50*105 cm
Celková délka284 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost29,3 kg / 33,5 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.