Hrací centrum Fun Center Smoby se skluzavkou dlouhou 150 cm a basketbalovým košem od 24 měsíců

Popis produktu

Sportovní centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex her na zahradu či dvůr, který obsahuje dětskou skluzavku, stolek, dětský domeček, vysoký basketbalový koš a prolézačku a fotbalovou branku, vše v jednom. Už nikdy se vaše děti na zahradě či na dvoře nebudou nudit. Úžasná kombinace barev červené, zelené, bílé a šedé je typická pro produkty z řady Smoby. Jsou to neutrální barvy, které skvěle zapadnou do architektury vaší zahrady a příjemně ji zkrášlí. Dětské sportovní centrum je unikátní hračka, se kterou si děti vyhrají do sytosti dlouhá léta. Má pevnou konstrukci vyrobenou z odolného plastu, který je příjemný na dotek.

Dětská skluzavka má délku 150 cm. Je to výborná součást dětského zábavního centra, se kterou si děti zahrají dlouhou dobu. Má krásné oranžovo-zelené zbarvení. Nahoru na skluzavku se děti dostanou pomocí žebříku na opačné straně. Ten má v sobě praktické otvory na nožičky, aby se dětem snáze stoupalo nahoru. Výška podlaží mezi skluzavkou a žebříkem je 72 cm. Na boku zábavního centra se nachází stůl s lavičkami, u kterého si děti mohou udělat vlastní piknik, kreslit si na něm nebo si u něj jen tak posedět s kamarády. Stůl je hezky barevně sladěný se zbytkem tohoto fantastického centra dětských her. Rozměry stolu jsou 55*33 cm a lavičky jsou vysoké 26 cm, široké 16 cm.

Další částí hračky do zahrady jsou: basketbalový koš a fotbalová branka pro malé sportovce. Pokud děti přestane bavit klasická fotbalová hra, prostě se může změnit na napínavý basketbalový zápas. Dětské hrací centrum v sobě spojuje několik možností na sport a zábavu dětí. Zároveň je to dětský domeček s velkými okny a polovičními dvířky. Domeček je chráněn před vlivy počasí stříškou. Je dostatečně prostorný, zahraje si v něm velmi pohodlně několik dětí. Děti se díky takovým skupinovým hrám učí komunikovat, rozvíjejí své jazykové a komunikační schopnosti. Zároveň se učí podělit se o své hračky s ostatními.

Všechny hrany dětského hracího centra jsou oblé, a proto se děti nemohou zranit. Výška dětské sportovní věže je 176 cm. Rozměry sportovní věže Fun Center jsou 284*203*176 cm. Výška podlaží od země je 72 cm. Věková vhodnost tohoto komplexu na zahradu či na dvorek je od 2 let a dětem vydrží jako nová během dlouhých let. Spokojeně si zde zahraje i několik dětí. Takovým způsobem si upevňují vzájemné vztahy. Dětský komplex her je určitě splněným snem každého dítěte. Mohou si vybrat mezi hrou s basketbalovým košem, klouzáním se na dětské skluzavce, lezením na prolézačce.

Povrch zábavního centra obsahuje anti UV filtr, který chrání barvy před vyblednutím a proto zůstanou krásně zářivé během dlouhých let používání. Sportovní centrum Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní zábavní centrum je splněným snem pro všechny děti. Kvalita, jedinečný design, sametově jemný plast a nekonečné možnosti pro hru a zábavu dětí, to vše jsou charakteristiky hraček od francouzského výrobce Smoby. Sportovní centrum je vhodné pro děti od 2 let. Dětské zábavní centrum má certifikáty NF a GS. Testy kvality a odolnosti dokázaly kvalitu vysoko nad evropskými normami. Odolnost produktu je srovnatelná s intenzivním používáním hračky v průběhu 3 let. Má značku Geprüfte Sicherheit, která byla udělena nezávislou laboratoří.

Vlastnosti

 • multifunkční sportovní centrum pro děti
 • komplexní hračka pro hru více dětí
 • obsahuje fotbalovou branku
 • dětská skluzavka má délku 150 cm
 • piknikový stůl má rozměry 55*33 cm a lavičky jsou vysoké 26 cm
 • stupínky na horní plošinu
 • domeček s velkými okny a polovičními dvířky
 • domeček je prostorný pro hru více dětí
 • kvalitní francouzský výrobek
 • z odolného plastu, který je sametově jemný na dotek
 • plast obsahuje anti UV filtr, který chrání barvy před vyblednutím
 • výborně zapadne do každé zahrady či na dvůr
 • pomáhá rozvíjet pohybové dovednosti dětí
 • pro děti od 2 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozměry balení120*50*88 cm
Celková délka284 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost28 kg / 31,9 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.