Dřevěná společenská hra skládací věž Wooden Tumbling Tower Eichhorn 54 přírodních kostek od 5 let

Popis produktu

Dřevěná společenská hra skládací věž Wooden Tumbling Tower od německé značky Eichhorn obsahuje až 54 přírodních kostek, ze kterých si děti dokážou postavit věž a vytvořit tak originální hru se svými sourozenci, kamarády či rodiči. Hra je určena pro 2–6 hráčů, kteří se postupně snaží odebírat jednotlivé dílky z věže a opatrně je přidávat na nejvyšší úroveň tak, aby celá nespadla. Hra s věží prověří zručnost, šikovnost, a především taktické myšlení hráčů při odhadování rovnováhy věže po každém vytaženém dílku. Tato zábava je vhodná pro celou rodinu, která se při ní zabaví i při dlouhých zimních večerech.

Přírodní kostky jsou vytvořeny z prvotřídního březového dřeva, mají jemný povrch a snadno se s nimi manipuluje. Vysoká kvalita zaručí, že skládací věž vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, zabaví se s ní i další generace dětí a dospělých. Dřevěnou hru využijete při jakékoliv příležitosti, i na oslavách, párty a posezeních. Hra s padající věží pomůže s upevňováním rodinných vztahů, získáváním nových zážitků a vytvoří veselou atmosféru. Děti si při ní skvěle procvičí jemnou motoriku, logické myšlení, taktiku a smysl pro rovnováhu.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám prvotřídní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná společenská hra Věž
  • 54 dřevěných dílků
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná pro dospělé i děti od 5 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu10,5*10,5*24,6 cm
Celková výška24,6 cm
Rozměry balení37*37*22,5 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.