Dřevěná hra na rybáře Fishing Game Eichhorn magnetická 16 dílů

Popis produktu

Dřevěná hra na rybáře Fishing Game od německé značky Eichhorn představuje skvělý dárek pro všechny šikovné děti od 3 let, které si chtějí vyzkoušet lov rybiček. Těšit se mohou na velkou dřevěnou ohrádku ve tvaru vln vyzdobenou motivem podmořského světa. Do ohrádky si vloží magnetické rybičky, které se snaží postupně vylovit praktickou dřevěnou udicí s lankem, na jehož konci je magnet. Tato skvělá hra prověří zručnost dětí při hře na rybáře, trénují si jemnou motoriku, přesnost a spolu se svými kamarády a sourozenci mohou závodit, kdo z nich vyloví rybičky z moře nejrychleji.

Německý design a syté barvy dřevěných hraček podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Hra s magnetickými rybičkami je pro děti příjemným relaxem, přičemž se učí objevovat prostor kolem sebe, zkoumají nové věci. Zlepšují si logické myšlení, prostorové vidění, při hře na rybáře se přibližují světu dospělých. Precizně zpracované díly dřevěné hry zaručují dětem při hře bezpečnost. Výška dřevěné ohrádky je 18,5 cm.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám moderní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu5*18.5*18.5 cm
Celková výška18.5 cm
Rozměry balení43*32.5*41 cm
MagnetickéAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.