Společenská hra Snails Race Giant Game & Puzzle Janod v angličtině od 3 let

Popis produktu

Dětská společenská hra v angličtině Snails Race Giant Game & Puzzle je pěkná a zábavná hračka vhodná pro děti od 3 do 7 let, ideální pro 2 až 4 hráče. Hra Šnečí dráha je krásně ilustrovaná, součástí je jedna hrací plocha a zároveň puzzle ze 16 kousků, 4 barevné figurky - šnečka, 2 kostky a návod. Pomozte svým ratolestem rozvíjet jejich jemnou motoriku, logické myšlení a strategické plánování. Pravidla jsou velmi jednoduché, kdo první dostane svého šneka přes hrací plochu plnou nebezpečí, vyhrává. Společenská hra pro děti je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je výrobce prvotřídních dětských hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Jsou to hračky, které jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji inteligence dítěte. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • společenská hra a zároveň puzzle v angličtině
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 3 do 7 let
  • ideální na rozvoj logiky, pozornosti, strategického plánování
  • v praktickém balení
  • v pestrých barvách
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • originální francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu70*70 cm
Počet dílků16
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné