Fotbalový stůl Challenger Smoby se 2 míčky od 6 let

Popis produktu

Stolní fotbal Challenger je vyroben ve Francii výrobcem Smoby. Fotbalový stůl má pěkný design, pevnou konstrukci a odnímatelné kovové nohy, které se dají v případě potřeby jednoduše odmontovat a odložit. Čtyři teleskopické ovládací tyče s pohodlnými modrými rukojeťmi umožňují snadné ovládání pro dva až čtyři hráče. Korpus stolu je pevný a má pěknou modro-stříbrnou barvu. Herní plocha je imitací fotbalového trávníku i se zaznamenáním čarami. Počítadla gólů po obou stranách jsou součástí tohoto kalčeto. Hrací stůl Smoby je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů, takže je velmi bezpečný a maximálně stabilní.

Stolní fotbal je už dlouhá léta oblíbenou zábavou jakož i pro děti, tak i pro dospělé. Stolní fotbal je dobře vyvážený a má rozměry 106*69*74 cm. Je určen pro děti od 6 let. Prostřednictvím fotbalového stolku se rozvíjí jemná motorika, koncentrace a trpělivost dětí. Také se mohou učit o dodržování pravidel, o základních pravidlech fotbalu. Hraní fotbalu podněcuje i zdravou soutěživost, děti se chtějí zlepšovat, chtějí být nejlepší. Je to výborná hračka, při níž se dítě hravým způsobem rozvíjí a zabaví se s ní a se svými kamarády velmi dlouho, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé fotbalisty. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu106*69*74 cm
Celková výška74 cm
Rozměry balení105*56*11 cm
Celková délka106 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost7,70 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné