Naučná hra pro nejmenší English House Educa Učíme se výbavu rodinného domu v angličtině s obrázky 192 dílů od 5–12 let

Popis produktu

Naučná hra pro nejmenší English House od španělské společnosti Educa je skvělý dárek pro všechny chlapce a dívky od 5 do 12 let, kterým pomůže rozšířit jejich slovní zásobu v anglickém jazyce. Nadčasovou hru tvoří 3D model anglického domu z pevného kartonu s nápisem Market a 192dílná sada kartiček, která má na jedné straně obrázky a na druhé straně jsou anglické fráze a slova, se kterými se dítě učí hledat v domě různé předměty. 3D model domku je přístupný ze všech stran, vypadá realisticky a umožní dětem naplno prozkoumat všechny patra.

Naučná hra Učíme se výbavu rodinného domu v angličtině hravou formou naučí děti nová slovíčka v angličtině, přičemž si potrénuje nejen paměť, ale i logické myšlení a prostorové vidění. Barevné kartičky s frázemi a slovíčky jsou jako stvořené pro malé děti, kterým pomohou snadněji si představit význam slov a vytvářejí si tak vizuální asociace. Při čtení frází si zlepšují výslovnost, vyjadřovací schopnosti a při hře s kamarády a sourozenci si mohou zahrát, kdo dřív objeví předměty v domě.

Španělský výrobce Educa je kvalitní producent dětských hraček, které nejen baví, ale také vzdělávají a rozvíjejí. Specializuje se zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her pro děti. Hračky Educa splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, proto jsou pro hry vašich dětí bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství naučných her a puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nesmí chybět ve vaší sbírce. Naučné hry Educa pomáhají všestranně rozvíjet vaše děťátko, zabaví se s nimi celá rodina.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodŠpanělsko
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle192
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.