Oboustranné domino Giant Jungle Janod se zvířátky 28 karet od 3 let

Popis produktu

Domino pro děti Giant Jungle se zvířátky je pěkná a naučná hračka francouzské značky Janod vhodná pro děti od 3 do 7 let. 28 oboustranných kartiček domina je hračka, která zabaví děti na celé hodiny. Domino má motiv zvířátek z džungle, pěkné barvy, které upoutají každé dítě. Je to klasické domino s obrázky zvířátek na jedné straně a s numerickými tečkami na druhé straně, při kterém děti ukládají jednotlivé kousky tak, aby se k sobě hodily. Hrací kartičky s rozměrem 13 * 6,5 cm snadno uchopí i nejmenší děti. Prostřednictvím domina pro děti se rozvíjí nejen jemná motorika, logické myšlení a analytické schopnosti, ale je to také způsob na kreativní učení se o zvířátkách, poznávání tvarů a jednoduchého počítání.

Domino je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Dopřejte dětem tuto originální hračku s jedinečným francouzským designem, se kterou se zabaví celé hodiny. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní edukační hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Vlastnosti          

  • domino s motivem zvířátek z džungle
  • 28 dílů
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 3 do 7 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, logického myšlení a analytických schopností
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský dizajn
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu13*6,5 cm
Rozměry balení20*8*17 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,72 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...