Společenská hra pexeso Coccicolor Memo Game Janod od 24 měsíců

Popis produktu

Dětské pexeso Coccicolor Memo Game je pěkná a naučná hračka vhodná pro děti od 2 do 6 let. Pexeso pro děti je tradiční, ale zároveň netradiční pexeso s beruškami různých barev a různých motivů, při kterém děti musí najít stejné dvojice. Hledají buď berušky stejné barvy nebo berušky, které mají na křídlech stejný vzor. Prostřednictvím pexesa pro děti se rozvíjí jemná motorika, logické myšlení, analytické schopnosti a posiluje se paměť. Pexeso s beruškami je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Má 24 dílů.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Výrobce Janod se zabývá produkcí prvotřídních hraček s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • barevné pexeso v podobě berušky
  • 24 dílů
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 2 do 6 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, logického myšlení a analytických schopností
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...