Dřevěná housenka na tahání Pull along Animal Caterpillar Eichhorn od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná housenka na tahání Pull along Animal Caterpillar od německé značky Eichhorn je krásný dárek pro všechny chlapce a dívky již od 12 měsíců. Dřevěná housenka se šňůrkou na tahání je vyrobena z prvotřídního bukového dřeva v krásném pestrobarevném provedení. Díky 4 kvalitním kolečkům mohou děti táhnout housenku kamkoliv s sebou. Při hře se učí rozeznávat jednotlivé barvy a tvary, rozvíjejí si fantazii a představivost. Délka housenky na kolečkách je 32 cm.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální housenka v sytých barvách pomůže dětem s rozlišováním barev, zlepšují si jemnou motoriku. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky prvotřídnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, splňuje i přísná kritéria kvality, hračka je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná housenka na tahání
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 12 měsíců
Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu32 cm
Rozměry balení60*30*38 cm
Celková délka32 cm
Hmotnost403 g
Kola8
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.