Dřevěná housenka na oslavu narozenin Birthday Caterpillar Eichhorn 14 dílů s čísly od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná housenka na oslavu narozenin Birthday Caterpillar od německé značky Eichhorn je krásná hračka pro všechny děti od 12 měsíců, které se těší na svou narozeninovou oslavu. Dřevěná housenka je vyrobena z prvotřídního dřeva a její tělíčko se skládá ze 7 barevných dílů, do kterých se dají uložit malé svíčky na sfouknutí, a dřevěných čísel od 1 do 6, které se dají připevnit na poslední díl housenky a znázorňují dosažený věk dítěte. Tato skvělá hračka roste spolu s dítětem, které bude každý rok slavit s usměvavou housenkou své narozeniny.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Narozeninová housenka v sytých barvách pomůže dětem s rozlišováním barev, zlepšují si jemnou motoriku, učí se počítat a rozvíjejí si fantazii a představivost. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky prvotřídnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná housenka na oslavu narozenin
  • svíčky nejsou součástí balení
  • 14dílná sada s dřevěnými čísly
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu3,5*31,5*21 cm
Rozměry balení26*50*32
Celková délka31,5 cm
Hmotnost181 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.