Oboustranná houpačka 360°stupňové točení Water Seesaw BIG s vodotryskem u dotyku země s kovovou konstrukcí od 3–7 let

Popis produktu

Připravte dětem překvapení na léto v podobě oboustranné houpačky s 360° točením Water Seesaw od špičkového německého výrobce BIG. Fantastická houpačka je vhodná pro děti od 3 do 7 let, které s ní zažijí osvěžující dobrodružství zejména během horkých letních dnů. Houpačku dokážou využít najednou dvě děti, které si sednou na protilehlá ergonomická sedadla vybavená kvalitními držadly. Začnou se odrážet nohama a dítě na té straně houpačky, která se dotkne země, vystříkne ze střední části osvěžující vodotrysk, který se dá jednoduše napojit na klasickou zahradní hadici.

Zelenou houpačku tvoří pevná kovová konstrukce v kombinaci s pevnými a odolnými plasty se zaoblenými hranami pro maximální bezpečnost dětí. Chlapci i dívky se tak mohou vesele a bezstarostně houpat, přičemž se dá houpačka využívat i bez vodotrysku. Výhodou oboustranné houpačky Water Seesaw je schopnost otáčet se na místě, díky její kulaté střední části, takže lze snadno přizpůsobit potřebám dětí. Středový otvor mohou rovněž využít i jako jednoduchou prolézačku. S multifunkční houpačkou BIG si děti procvičí svaly na nohou a rukou, učí se udržovat rovnováhu a stabilitu. Získají osvěžující zážitky při hře s kamarády a sourozenci, socializují se a rozvíjejí si komunikační a jazykové schopnosti.

Houpačka ozdobí každý dvůr a zahradu, působí nadčasovým dojmem, je to hračka, kterou si oblíbí děti už od útlého dětství. Extrémně robustní tělo je vyrobeno nejmodernější technologií Blow Molding, pyšní se dvojitými stěnami, takže odolává i nepříznivým povětrnostním vlivům, vyznačuje se dlouhou životností. Pyšní se vysokou nosností až 50 kg pro každé sedadlo. Povrch plastu je chráněn UV filtrem, takže její barvy nevyblednou ani po dlouhém čase na slunci, vyznačuje se i vysokou chemickou odolností, takže se dá v případě potřeby snadno čistit klasickými přípravky. Váží pouze 12 kg, dá se kompletně rozmontovat a uskladnit.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu230*29*54 cm
Celková výška54 cm
Rozměry balení81*37*60 cm
Celková délka230 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost12,7 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůNe
gift SS2024ECO190 Tenis
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.