Houpací plyšový pejsek Les Amis Caramel Kaloo z jemného měkkého plyše krémově béžový od 12 měsíců

Popis produktu

Houpací plyšový pejsek Les Amis Caramel s osobitým francouzským designem od Kaloo je krásná plyšová houpačka, kterou potěšíte dívky i chlapce od 12 měsíců. Houpačka s dřevěnou konstrukcí je vyhotovena v podobě usměvavého pejska v jemném krémově béžovém barevném provedení. Houpací pejsek má měkké sedadlo s opěrkou, která zajišťuje pohodlné sezení nejmenším dětem. Při houpání se děťátko přidržuje dřevěných držadel. Konstrukce dětské houpačky je vyhotovena z kvalitního masivního dřeva s jemným povrchem, v přírodní hnědé barvě. Dětský pejsek na houpání je vyroben z jemného a hebkého plyše v příjemné krémové barvě, a proto je krásnou hračkou pro dívky i chlapce. Děti se s houpacím plyšovým pejskem zabaví dlouhou dobu.

Dětská houpačka má rozměry 58*29*50 cm a je vhodná pro děti od 1 do 3 let. Unikátní vzhled dodávají houpacímu pejskovi dlouhá ouška a světlemodrý šátek kolem krku. Houpáním na dětské houpačce si děti rozvíjejí svou jemnou motoriku, posilují svalstvo na nohou a také pohybové dovednosti. Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Houpací koník pro děti v podobě pejska je nadčasová hračka vyrobená z kvalitních a zdravotně nezávadných a odolných materiálů. Její jedinečný design, provedení, barvy a zábavné houpání zaručí, že si s ní ráda zahraje každá holčička i chlapeček.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Kaloo houpací pejsek přispívá k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním různých povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Tato dětská hračka se díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stane oblíbenou hračkou všech dětí. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria, a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky této francouzské značky charakterizované i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu radosti a zábavy. Houpacím plyšovým pejskem darujete děťátku krásnou houpačku a radost z pohybu.

Vlastnosti

  • houpací pejsek z jemného plyše s pohodlnou opěrkou
  • v příjemných barvách
  • vhodný pro děti od 12 do 36 měsíců
  • rozměr 58*29*50 cm
  • ze zdravotně nezávadných materiálů
  • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost, pohybové dovednosti
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu58*29*50 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.