Houpací plyšový koník Les Amis Kaloo s opěrkou od 12 měsíců

Popis produktu

Kaloo plyšový houpací koník Les Amis s jedinečným francouzským designem je krásná plyšová hračka, která je vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Dětský houpací koník má podobu milého oslíka a ideální rozměry pro nejmenší děti 68*34*65 cm. Celková výška houpacího koníka je 65 cm. Měkké sedadlo s opěrkou zajišťuje pohodlné sezení. Při kolísání se dítě může přidržovat držadel v přírodní barvě dřeva na hlavě koníka. Dětský koník na houpání je vyroben z jemného a hebkého plyše v příjemné šedé barvě, a proto je krásnou hračkou pro dívky i chlapce. Podstavec na houpání je vyroben z kvalitního masivního dřeva s jemným povrchem, v přírodní hnědé barvě. Děti se s houpacím koníkem zabaví dlouhou dobu, rozvíjejí svou jemnou motoriku a také pohybové dovednosti. Houpací koník pro děti je nadčasová hračka vyrobena z kvalitních a zdravotně nezávadných a odolných materiálů. Její jedinečný design, provedení, barvy a zábavné kolísání zaručí, že se s ní rádo zahraje každá holčička i chlapeček.

Hra s hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Kaloo houpací koník přispívá k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním různých povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Houpáním si děti posilují svalstvo na nohou a také získávají pohybové dovednosti. Při hračce se netřeba bát dětského ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je připravena na dětské zkoumání, kousání a ochutnávání. Tato dětská hračka se díky jedinečnému provedení, jemným barvám a hebkému povrchu stane oblíbenou hračkou všech dětí.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá vývojem měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo spokojeně a bezpečně.

Vlastnosti

  • houpací koník z jemného plyše s pohodlnou opěrkou
  • v příjemných barvách
  • vhodný pro děti od 12 do 36 měsíců
  • rozměr 68*34*65 cm
  • ze zdravotně nezávadných materiálů
  • rozvíjí jemnou motoriku, hmatovou citlivost, pohybové dovednosti
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • unikátní francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu68*34*65 cm
Rozměry balení57,5*29*49,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné