Hluboký kočárek Pastel Princezny Disney Smoby pro 42 cm panenku růžový od 18 měsíců

Popis produktu

Kočárek pro panenky Pastel z dílny francouzského výrobce Smoby je nadčasový kočárek, který zabaví holčičky od 18 měsíců a budou si v něm vesele vozit své panenky. Krásné provedení kočárku v kombinaci růžové, bílé a modré, spolu s motivem oblíbené Disney pohádky Princezny, zaručí, že se vaše holčička nebude chtít s kočárkem rozloučit. Čtyřkolový kočárek pro panenky je stabilní a je vhodný pro dětskou panenku s velikostí až 42 cm. Výška rukojeti kočárku je 58 cm a snadno se s ním manipuluje.

Kočárek má jemné oblé tvary s modrou stříškou a přikrývkou pro panenku. Pod dětským kočárkem se nachází úložný prostor na vše potřebné, co malá maminka potřebuje k péči o panenku. Je to velmi užitečný doplněk pro děti, který dítě může používat jako klasický hluboký kočárek pro panenku. Děti milují hru s panenkou, rády ji koupou, převlékají, krmí, uspávají nebo vozí v kočárku. Panenka může být vymyšleným přítelem dítěte, se kterým si vytvoří svůj vlastní svět.

Kočárek pro dětskou panenku je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s citem pro francouzský design, s pevnou kovovou konstrukcí, v kombinaci s odolnými plasty. Plastový materiál je kvalitní a sametový na dotek. Je to realistická replika opravdového dětského kočárku. Kočárek pro panenku je skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. Rozměry hlubokého kočárku Pastel jsou 57*38*58 cm.

Produkty Smoby mají vysokou kvalitu a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových schopností. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Hračky Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu57*38*58 cm
Celková výška58 cm
Rozměry balení35*23*60 cm
Celková délka38 cm
Výška rukojeti58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,1 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku32 - 42 cm
Set produktůNe
gift SS2024ECO787 Vanička s nočníkom
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.